Mandag
Her finder du alle de hold som ligger om mandagen
 

Ma. 18:00-19:30
Banjo - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 19:00-20:30
Boksning - Seminariehuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:00-21:30
Brætspil - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 19.11.2018
Slutdato 17.12.2018
Uv. gange 5

Ma. 19:00-21:00
CS:GO - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:30
CS:GO - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:30-20:30
CS:GO, Øvede - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:00
Dans - Grønningen 3, Bramming
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 19:00-20:30
Dans - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 16:30-19:30
Den store konditordyst - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:00
Eksamensboost i dansk - Bakkeskolen, Esbjerg
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 18:15-19:45
Eksamensboost i dansk - Præstegårdsskolen, Esbjerg
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 18:45-20:15
Eksamensboost i dansk - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 18:15-19:45
Eksamensboost i dansk - Spangsbjergskolen, Esbjerg
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 16:30-18:00
Eksamensboost i engelsk - Bakkeskolen, Esbjerg
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 18:30-20:00
Eksamensboost i engelsk - Hjerting Skole, Esbjerg
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 17:00-18:30
Eksamensboost i engelsk - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 16:30-18:00
Eksamensboost i matematik - Præstegårdsskolen, Esbjerg
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 16:30-18:00
Eksamensboost i matematik - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 01.04.2019
Slutdato 27.05.2019
Uv. gange 7

Ma. 16:30-18:00
Ekstra dansk - Bakkeskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:15-19:45
Ekstra dansk - Præstegårdsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:45-20:15
Ekstra dansk - Seminariehuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:15-19:45
Ekstra dansk - Spangsbjergskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:00
Ekstra engelsk - Bakkeskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:30-20:00
Ekstra engelsk - Hjerting Skole, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 17:00-18:30
Ekstra engelsk - Seminariehuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:00
Ekstra matematik - Præstegårdsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:00
Ekstra matematik - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 17:00-19:00
Fotoskolen - Konfus, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 17:00-18:30
Fransk - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 18:15-19:30
Guitar - Seminariehuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 16:30-18:30
Mode og design - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-19:00
Mode og design - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 29.04.2019
Uv. gange 26

Ma. 18:30-21:00
Motorlære - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 18:30-21:00
Motorlære - Ungdomsskolen, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 16:30-18:30
Portrættegning - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 18:00-19:00
Salsation - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Ma. 19:45-21:00
Samspil - Seminariehuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 04.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 15:30-18:00
Unge kokke - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23

Fr. 16:00-19:00
Vegetarisk mad der hitter - SeminarieHuset, Ribe
 
Startdato 28.09.2018
Slutdato 01.02.2019
Uv. gange 17

Ma. 16:30-18:00
Yoga og mindfulness - Sønderportsgade, Ribe
 
Startdato 24.09.2018
Slutdato 25.03.2019
Uv. gange 23


Senest opdateret 18.06.2015 15:45 af TK