Gå til sideindhold
ForsideFritidFind HoldFind hold på UgedagMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndagKnallertkørekortFind hold på skole / stedAuraskolenBohrskolenCosmosskolenUngdomshuset BrammingUrbanskolenVadehavsskolenSignaturskolenSeminariehuset RibeKonfus EsbjergGrønningen 3 BrammingFortunaskolenNovrupskolenGAME StreetMekkaUngdomsskolen EsbjergAfmelding af holdspørgsmål og svarElevinfoForsikringerKontakt fritidLedelseAdministrationPedeller og ITMusikstarterFritidsundervisere10. KlasseFlex10 - 10. klasseMålgruppeRetur til Flex10StudiemiljøRetur til Flex10UddannelsesvejledningOptagelseRetur til Flex10KontaktRetur til Flex10P-KlassenMålgruppeRetur til P-klassenStudiemiljøRetur til P-klassenUddannelsesvejledningOptagelseRetur til P-klassenKontaktRetur til P-klassenStudie 10Skoleåret 2021/2022Retur til Studie 10StudiemiljøFag og timetalBrug af ITBrobygning og praktikOSOSkolerejserLinksMålRetur til Studie 10UddannelsesvejledningVejledningBrobygning og praktikOptagelseRetur til Studie 10KontaktRetur til Studie 10Profilklasser - ordblinde eleverFrem 1010 plusSport og kulturklassenKaraktererCOOP CrewUddannelsesvejledningDagundervisningDe Små HoldMålgruppeRetur til De Små HoldStudiemiljøRetur til De Små HoldOptagelseRetur til De Små HoldKontaktRetur til De Små HoldFlex 10NovrupskolenMålgruppeRetur til NovrupskolenStudiemiljøRetur til NovrupskolenOptagelseRetur til NovrupskolenKontaktRetur til NovrupskolenUdvidet ModtagerklasseKaraktererProjekterCOOP CREWEsbjerg BrandkadetterGrejbankenUde med UngdomsskolenInformation vedr. sejladsPassageransvarsforsikringSikkerhedsinstruks8-timers førstehjælpskursusEndags-sikkerhedskususBeskyttede farvandeUdlån af kanoerBekendtgørelserMinimumskrav til sikkerhedsiOm osBestyrelsenSkolebestyrelsesreferaterVedtægterFor personaleLærer loginAnsat i UngdomsskolenKontaktLedelsenAdministrationPedellerLedige stillingerFremtidens folkeskoleLov om UngdomsskolerOrganisationsdiagramLedelseTeknisk-administrativTilgængelighed på UngdomsskolenUddannelsesvejledningPresse - artiklerUngdomsskolens historieUngdomsskolens politikkerVision 2022Værdier

Mandag

Her finder du alle de hold som ligger om mandagen
Amerikansk mad - Ansgarskolen, Ribe
Ma. 16:00-18:30
 
Startdato 14.11.2022
Slutdato 28.11.2022
Uv. gange 3
Asiatisk mad - Ansgarskolen, Ribe
Ma. 16:00-18:30
 
Startdato 09.01.2023
Slutdato 23.01.2023
Uv. gange 3
Beauty Camp - Midtjysk Efterskole, Ejstrupholm
Ma. 16:30 - on. 18:00
 
Startdato 13.02.2023
Slutdato 15.02.2023
Uv. gange 1
Boksning - Grønningen 3, Bramming
Ma. 19:00-20:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
CS:GO - SeminarieHuset, Ribe
Ma. 19:00-21:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
CS:GO - Ungdomshuset, Bramming
Ma. 16:30-18:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
CS:GO - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-18:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Dansk julemad - Ansgarskolen, Ribe
Ma. 16:00-18:30
 
Startdato 05.12.2022
Slutdato 19.12.2022
Uv. gange 3
Den store konditordyst - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-19:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Ekstra dansk - Bryndum Skole, Esbjerg
Ma. 16:30-18:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Ekstra dansk - Danmarksgade Skole, Esbjerg
Ma. 18:15-19:45
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Fondantpynt - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 10:00-14:00, ti. 10:00-14:00
 
Startdato 13.02.2023
Slutdato 14.02.2023
Uv. gange 2
Fransk mad - Ansgarskolen, Ribe
Ma. 16:00-18:30
 
Startdato 30.01.2023
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 2
Graffiti- og streetart - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 18:30-20:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 19.12.2022
Uv. gange 12
Hjælp, jeg flytter hjemmefra - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Italiensk mad - Ansgarskolen, Ribe
Ma. 16:00-18:30
 
Startdato 24.10.2022
Slutdato 07.11.2022
Uv. gange 3
Kinesisk for begyndere - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-18:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Klaver for alle - Seminariehuset, Ribe
Ma. 16:30-18:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Klaver for begyndere - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 17:45-19:15
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Kunstværksted - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-18:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Makerspace 1 - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-19:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 07.11.2022
Uv. gange 6
Makerspace 2 - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-19:00
 
Startdato 14.11.2022
Slutdato 19.12.2022
Uv. gange 6
Makerspace 3 - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-19:00
 
Startdato 09.01.2023
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 5
Mexicansk mad - Ansgarskolen, Ribe
Ma. 16:00-18:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 10.10.2022
Uv. gange 3
Mikrocomputer programmering - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 18:30-20:30
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 19.12.2022
Uv. gange 12
Motorlære - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 18:30-21:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 19.12.2022
Uv. gange 12
Motorlære - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 18:30-21:00
 
Startdato 09.01.2023
Slutdato 27.03.2023
Uv. gange 11
Musikstarter Camp 2022 - Ungdomsskolen, Esbjerg
 
Psykologi - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-19:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17
Spansk - begynder - Ungdomsskolen, Esbjerg
Ma. 16:30-18:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 19.12.2022
Uv. gange 12
Verdens mad - Ansgarskolen, Ribe
 
Verdens mad - Bakkevejens Skole Fortuna, Bramming
Ma. 16:30-19:00
 
Startdato 26.09.2022
Slutdato 06.02.2023
Uv. gange 17


Senest opdateret 18.06.2015 15:45 af ukendt

Link til Feliks fra Apricore - Leverandør af hjemmesiden